dil-seçiniz

Hakkımızda

Firmamız Çıraklar İnşaat Adı Altında 2012 Yılında İstanbul'da Kurulmuştur. 1996/2008 Yılları Arasında Ortağı Bulunduğumuz "Erku Ulus.Müt. Hiz. Ltd. Şti." İle Türkmenistan'da Altyapı, Konut, Okul, Kreş, Otel, İş Merkezi, Sulama Kanalı, Arıtma Tesisi, Endüstriyel Tesisler Ve Fabrikalar, Bakanlık Ve Kamu Hizmet Binaları, Büyükelçilik Binaları, Şehir Giriş Kontrol Kapıları, Parklar, Tarım Ve Hayvancılık Tesisleri, Et Ve Süt Üretimi Tesisleri, Ağaçlandırma Çalışmaları, Soğuk Hava Depoları, Sanayi Mutfakları Gibi Teknik İşlevi Yoğun Projelerden Konut Sitelerine Kadar Çok Geniş Portföyde Birçok Projeyi Başarı İle Tamamladık. Devlet Başkanları, Bürokratlar Ve Halk Tarafından Takdir Edilerek Ödüllendirilen Çalışmalarımızı Ve Birikimlerimizi Yeniden Aynı Heyecan Ve Azim İle Vücut Bulan Çıraklar İnşaat Bünyesinde Bir Araya Getiriyoruz.

Çıraklar İnşaat Olarak Kurumsal Kültürümüzün Temelinde; İnşaat Uygulamalarında Detaylara Gösterilen Özen, Yüksek Kalite Standartlarındaki Tutarlılık Ve Teslim Hızı, Yönetimde İse Dostane Ve Güven Esasına Dayalı Bir Çalışma Ortamıyla Sağlanan Müşteri Memnuniyeti Bulunmaktadır.

Çıraklar İnşaat; Tecrübemiz, Başarılarımız Ve Seçkin Kadromuzla, Bizi Biz Yapan Değerlere Bağlı Kalarak, Yenilik Ve Gelişmeleri Yakından Takip Eden, Hep En İyisini Yapmak İçin Çalışan, Lider Bir Şirket Olarak Hizmet Vermeye Devam Edecektir.

Kemal Kavrak
Yönetim Kurulu Başkanı